Hilton İstanbul Bomonti

Bugun ki ziyaretimizi Yönetim Kurulu Üyelerimiz Songül Kuruliman , Ebru Altıparmak ve üyelerimiz Devrim Guşa , Burak Erkut, Bülent Işık ile birlikte Hilton İstanbul Bomonti Hotel Kongre ve Etkinlikler Satış / Grup Konferans & Etkinlik Hizmetleri Departman yöneticileri Sinem Balbanan Aybars ve Atakan Urfa ile birlikte gerçekleştirdik. 
Ziyaretimizin amacı en verimli çalışılan otel – konferans salonu seçimlerinde , Derneğimizin yapmış olduğu ve saha ekiplerimizce değerlendirilen anket sonuçlarına göre otel kategorisinde en başarılı mekan seçilmiştir. 
Üyelerimizden gelen geri dönümlere dayanarak tespit ettiğimiz bu sonuca göre Hilton İstanbul Bomonti Hotel&Conference Center’ ın teknik ekiplerimize sağlamış oldukları rahat ve güvenli çalışma ortamı için otel yöneticilerine hem teşekkürlerimizi iletmek sektörde bu anlamda bir farkındalık yaratmak istedik. 
Otel yöneticileri ile yapmış olduğumuz toplantının içeriğinde tüm grup oteller içeriğinde ki taleplerimizden, sektördeki ortak konularımızı her iki taraf için memnuniyeti yüksek -verimli kılabileceğimiz bir standarta taşımayı hedeflediğimiz çalışmalarımızdan bahsettik. 
Bu ankete katılan tüm Dernek Üyelerimize, sektörümüze bu anlamda öncülük eden Hilton İstanbul Bomonti & Conference Center ve Tüm otel yönetimine teşekkür ederiz.

Your Comment: